20 000 tet klientu ik mēnesi kopā ietaupa 45 tūkstošus eiro

11. janvāris, 2018
Kategorija: raksti

2017. gada 18. decembrī tet saņēma 20 000. pasūtījumu elektroenerģijas pakalpojumam. Šis ir negaidīti augsts sasniegums sākotnēji nospraustajiem mērķiem, pirms nepilna gada ienākot elektroenerģijas biznesā. Turklāt teju visi jeb 98% klientu izvēlas tieši biržas cenu tarifu, kas ļauj elektrību tērēt pārdomātāk un izdevīgāk.  tet komandai jo īpašs prieks, ka šī gada laikā, esam sākuši “lauzt” līdzšinējo elektroenerģijas cenu veidošanas struktūru un atvēruši acis jau tik lielam skaitam klientu, ka par elektroenerģiju var maksāt mazāk.

Liela daļa klientu izvēlas biržas tarifus, jo tie jau nodrošina ietaupījumu, bet ir prieks aizvien biežāk dzirdēt to klientu atsauksmes, kuri sāk pievērst uzmanību arī stundām, kurās cenas biržā ir augstākas, kurās zemākas, tērējot vairāk elektroenerģiju, kad cenas ir zemas. Šādu klientu kļūst arvien vairāk un arī lielākie skeptiķi, kas sākotnēji apgalvoja, ka netaisās tam sekot līdzi un pielāgot savus paradumus, tomēr atzīst, ka,  ieraugot tet aplikācijā zemās cenas vakara stundās vai brīvdienās, attiecīgi ieplāno apjomīgākās elektrības patērēšanas aktivitātes, piemēram, veļas mazgāšanu, ēdienu cepšanu un vārīšanu, mājas tīrīšanas darbus un citas lietas.

Skaitļi liecina paši par sevi: piemēram, mūsu 20 000 klienti kopā par elektrību vienā mēnesī samaksā par aptuveni 45 000 eiro mazāk nekā līdz šim. Tā ir iespaidīga naudas summa, kuru līdz šim klienti tērēja pērkot to pašu elektroenerģiju, tikai tagad par to var maksāt mazāk.

Skatoties uz visu Latvijas mājsaimniecības tirgu, redzam – ja klienti apzināsies un izpratīs biržas cenas priekšrocības, visas Latvijas mājsaimniecības gadā par elektrību varētu maksāt par 20 miljoniem eiro mazāk nekā līdz šim un ietaupījumu atvēlēt citām ikdienas vajadzībām. Tas ir milzīgs naudas ietaupīšanas potenciāls, ko būtu grēks neizmantot. Ir ambiciozi cerēt uz pilnīgu tirgus sistēmas un elektrības produktu nomaiņu, bet labā ziņa, ka šāda iespēja klientiem tiek piedāvāta jau šodien un ir nepieciešams tikai pieņemt lēmumu un spert pirmo soli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *